wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

  • Battlefield

  • LoL - Project

  • Halo

  • Just Cause

  • Far Cry

  • Assassins Creed

  • The WitcherWolink Link Kısalt Para Kazan 1000 Tıklanma 15 TL CPM Yüksek

#1
Websitemizin Linki: http://wolink.in
LİNK GEÇİŞ SAYACI 3 SANİYE!


Reklamı geç'e basmanıza gerek yok yine de sayıyor!


V0R1gB.png 

Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Son zamanlarda birçok link kısaltma servisiyle karşı karşıyayız. Çoğu daha 1 2 gün geçmeden kapanıyor ve üyeler ödemelerini alamıyor. Bizler tamamen dürüst bir anlayışla internet girişimciliğinde adımızı duyurmaya başlıyacağız. Sizleresunduğumuz yüksek kazanç oranları ve dahası.. 150 üyemiz bulunmaktadır. Her geçen gün bünyemize yeni kişiler almakta ve hizmet vermekteyiz. Az önce 6 üyenin ödemesini tamamladım. Ödeme dekontları gizlilik sebebiyle paylaşılmamaktadır.Link Önizlemesi Mevcuttur! Örnek:

69DBLP.pngLink önizlemesini görmek için resmi logosu olan bir sayfayı kısaltın daha sonra herhangi bir sosyal medyada paylaşın önizleme çıkacaktır. Hatta kısalttığınız linke basın en aşağı inin orada açıklamasına kadar yazmaktadır.

WOLİNK NASIL ÇALIŞIR?GBXM6Z.png

ÜYE OLMAKPara kazanmak için öncelikle sistemimize üye olmalısınız.V0R15v.png

HESAP BİLGİLERİÜye olduktan sonra üye panelinden hesap bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.YDR7P2.png

ÖDEME BİLGİLERİDaha sonra ödeme seçeneğini belirleyip cüzdan kodunu veya diğer bilgileri girmelisiniztotal-links.pngKAZANÇ ORANLARIKazanç oranları sayfasından kazanç oranlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.total-clicks.pngLİNK KISALTINZiyaretçilerinizin dikkatini çekecek yeni fikirler üretin. Link kısaltın!yE9rnn.png

REKLAM VERİNSitenizin reklama mı ihtiyacı var? Kampanya oluşturup reklam ekleyebilirsiniz.f1.pngGÜCÜ HİSSET!7qZrXa.png 

HAKKIMIZDA

Wolink 2017 yılında kurulmuş bir link kısaltma servisidir. Sistem optimizasyon açısından sürekli rezerve edilmektedir.Wolink gelişmiş panellere sahip güvenlik açısından yüksek donanımlı bir sistemdir. Ayrıca çeşitli fonksiyonları,özellikleri ile daha kolay bir hizmet verir.İnternet girişimciliğinde adını yavaş yavaş duyurmaya başlayan Wolink link kısaltma servisi ile üyelerine yüksek kazanç imkanı sunmaktadır. Wolink'in diğer prensiplerinden biriside haksız kazancı önlemek ve üyelerinin gizliliğini korumaktır.ÖDEMELER NASIL GERÇEKLEŞİR?

Wolink ödeme yöntemleri değişebilir veya güncellenebilir. Sabit ödeme yöntemleri PaPara,İninal,Banka ve Payza'dır. Wolink ödeme alt limiti 10 TL'dir. Ödeme talebinde bulunan üyenin trafiği ekip tarafından kontrol edilir. Ödeme talebi onaylandığında Wolink ekibi üyenin ödemesini iş günleri içerisinde 6 saatte yapar. Ayrıca üye para cinsini değiştirmek isterse destekten değiştirme talebinde bulunabilir.ÖDEME YÖNTEMLERİ

Payment-Methods.pngWebsitemizin Linki: http://wolink.in
xG1gLv.gif
Hoşgeldin bellekman.
WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.
Cevapla
#2
Yurtdışı linkler sayılıyor mu?
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
#3
sayılıyor fakat yurtdışı trafikler daha az ücretle üye paneline yansır. CPM oranları farklılık gösterebilir ülkelerde.
xG1gLv.gif
Hoşgeldin bellekman.
WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi