wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
 • GTA V

 • Battlefield

 • LoL - Project

 • Halo

 • Just Cause

 • Far Cry

 • Assassins Creed

 • The WitcherRune Çeşitleri ve Oyundaki Önemi Dota 2

#1
Rünler (Runes) size kısa süreliğine büyük faydalar sağlayabilecek iksirlerdir. Haritanın 2 noktasından belli zaman aralıklarına göre çıkarlar. Oyun başlaması ile beraber ilk rün 0:00'da belirir ve ardından her 2 dakika boyunca ortadaki nehrin üst ya da alt kısımında çıkmaya devam eder. Çıkacağı nokta şansa göre belirlenmektedir.

Orta koridor oyuncusunun Bottle eşyasını edinmesi, oyuncuya büyük avantaj sağlar. Çünkü 3 kere kullanılabilen şişe, rün alındığı takdirde tekrar dolar. Bunun için ekstra bir işleme ihtiyaç duyulmaz. Bottle sahibi olduğunuz için, rüne sağ tıklayarak şişeye doldurabilirsiniz. Rünü şişeye doldurduğunuzda, şişe tekrar 3 şarj kullanılabilir hale gelir. Rünler, şişede en fazla 2 dakika kalır. Bu süre sonunda kendiliğinden aktif olur. Şişe, rün ile doldurulduysa, aktif olarak kullanılmadıkça yere bırakılması veya diğer oyuncularla takas edilmesi imkansızdır. Rünler özellikle pusu (gank), kaçış vb. amaçlarda kullanıldığı için, rün kontrolünün sağlanması oyun içerisinde büyük önem taşır.

DİPNOT: Rünü almak için şişenizi tamamen boşaltmanız gerekmemektedir. Doluyken de rünü şişeye doldurabilirsiniz.

Hangi rune, ne özellik verir?

 • Çifte Hasar Rünü (Rune of Double Damage): Oyuncuya 45 saniye boyunca 2 katı hasar verme özelliği kazandırır. Sadece saldırılarda geçerli olacaktır, büyüsel hasarları artırmaz. Sahip olduğunuz ana hasarınızı 2 katına çıkarır. Carry oyuncular için büyük anlam taşır.
 • Sürat Rünü (Rune of Haste): Oyuncuya 30 saniye boyunca maksimum hareket hızı sağlar ve kullanan kişi yavaşlama büyülerinden etkilenmez. Savaş anına yetişmek, savaşlardan çıkmak vb. amaçlarda kullanılabilir.
 • Yenilenme Rünü (Rune of Regeneration): Oyuncuya 30 saniye boyunca, saniye başına 100 sağlık ve 67 mana yenilenmesi sağlar. Maksimum değerlere ulaşıncaya kadar devam eder. Kullanıldığı esnada herhangi bir hasar alındığında dolma işlemi durur. Storm Spirit gibi bir kahraman ile oynuyorsanız 30 saniye boyunca çok can yakabilirsiniz. Ultisi ile, rune etkili olduğu süre içersinde sınırsız mesafeler yolculuk edebilirsiniz.
 • Görünmezlik Rünü (Rune of Invisibility): Oyuncuya 1 saniye gecikme süresiyle birlikte 45 saniye boyunca görünmezlik sağlar. Süre içersinde herhangi bir yetenek kullanıldığında veya saldırıda bulunulduğunda tekrar görünür olursunuz. Sentry Ward gibi görünmez üniteleri gösterebilen Gerçek Görüş (True Sight) özelliği taşıyan eşyalar ile karşı takım tarafından görünebilirsiniz. Ganker oyuncular düşmanlarını bu rune ile gafil avlayabilir veya zorlu durumlarda kaçmak için kullanabilirler.
 • İllüzyon Rünü (Rune of Illusion): Oyuncunun 75 saniye boyunca 2 adet kopyasını yaratır. Kopyalar normale göre %35 hasar verebilirken, %300 daha fazla hasar alırlar. Carry oyuncular için ekstra hasar sağlayabildiği gibi, herhangi bir kahraman ile alınıp düşmanın kafasını karıştırmak için illüzyonlar farklı koridorlara gönderilebilir.

xG1gLv.gif
Hoşgeldin Cobray. Bilmelisin ki WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sitede bulunan Oyunların, Hilelerin, APK Uygulamaların yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez. İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz, Teşekkürler..
Cevapla
#2
Eline sağlık
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi