wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

  • Battlefield

  • LoL - Project

  • Halo

  • Just Cause

  • Far Cry

  • Assassins Creed

  • The WitcherGhost Recon : wildlands diplomatik kriz !

#1
Kapalı ve açık betasından sonra önümzüdeki hafta çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Ghost Recon: Wildlands oldukça ilginç bir haber ile karşımıza çıktı. Oyunun varlığından dolayı Boliviya hükümeti oldukça kızgın gözüküyor.

Bildiğiniz gibi Wildlands tarzı oyunlar genelde belli ülke ya da bölgelerin kurgusal versiyonları ile karşımıza çıkar. Ghost Recon: Wildlands'ta Güney Amerika'da yer alan Bolivya devletinden esinlenerek oluşturulmuş, daha doğrusu kurgusal bir Bolivya'da geçiyor. Öyle ki ülkede yer alan Salar de Uyuni gibi birçok turistlik yer ya da yapı olduğu gibi oyuna aktarılmış durumda. Yine de Bolivya hükümeti bu durumdan çok hoşnut değil.

40.jpg

Bunun nedeni ise oyundaki Bolivya devletinin Meksikalı uyuşturucu çeteleri ve karteller tarafından ele geçirilmiş olması. Ülkenin karteller tarafından kontrol edilen tekinsiz bir yer imajı kurgu da olsa tepki çekmiş ve hükümet yetkilileri oyunun yapıldığı Ubisoft Paris stüdyosunun bulunduğu Fransa'ya resmi bir şikayette bulunmuşlar.

Reuters'ın haberine göre Bolivya içişleri bakanı Carlos Romero, yaptıkları resmi şikayetin yanı sıra Fransız yetkililerden "oyuna müdahale" edilmesini istemiş. Yasal olarak gerekli başvuruların yapılacağı belirtildiği gibi öncelikle diplomatik şekilde çözmek istedikleri için bu yola başvurduklarını da dile getirmişler.

Ubisoft'un konu ile ilgili açıklaması ise oyunun Bolivya'dan farklı bir gerçeklikte geçtiği ve kurgusal bir düzene oturtulduğu yönünde olmuş. Firma yetkilileri ayrıca gerçekliğin kurgusal olmasına karşın Bolivya'nın güzelliklerini ve topografyasını gözler önüne serdiklerini de belirtmiş durumda. Bu resmi başvuruların ne zaman sonuçlanacağı ve neler getireceğini ise zaman gösterecek.

39.jpg
kaynak:merlinin kazanın
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !
Cevapla
#2
:O Oyun efsane bence..
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi