wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

  • Battlefield

  • LoL - Project

  • Halo

  • Just Cause

  • Far Cry

  • Assassins Creed

  • The WitcherNapolyon İle Anket Doldurarak Para Kazanma

#1
Anket doldurarak internetten para kazanma ile ilgili düşüncelerimi daha önce defalarca paylaşmıştım. Çok tavsiye etmediğim ve yüksek miktarlarda para kazanılamayacağına inandığım bir platform. Napolyon 'da bu anket doldurma sitelerinden biri. Ancak diğerlerine nazaran biraz daha profesyonel denebilir. Peki Napolyon ile anket doldurarak nasıl para kazanabiliriz?
napolyon-para-kazanma.jpg?451&key=e549c7...35fd51fbb2
 
 
Anket doldurarak para kazanma seçeneğinin en kötü yanı istediğiniz sayıda anket dolduramamanızdır. Yani söz konusu sitenin size çok sayıda anket göndermesi gerekiyor ki o reklamlarda gördüğünüz paraları kazanmak mümkün olsun. Bu durumu "anket doldur para kazan yalanı" başlıklı yazıda daha detaylı anlatılmış. 
Ancak anket doldurarak internetten para kazanmak tam anlamıyla yalandan ibaret değil. Yukarıda bahsettiğim gibi eğer sorun anket sayısındaysa , sizin de yapmanız gereken olabildiğince çok anket gönderen siteye kayıt olmaktır. Mevcutta ödeme yapan anket sitelerinin listesini anketlistesi.com 'dan temin edebilirsiniz. Napolyon anket sayısında en önde gelenlerden biri. Doldurduğunuz anketlerle Nap puan kazanıyorsunuz. Bu nap puanlarlada indirim çekleri yada para kazanıyorsunuz. Örneğin 100.000 Nap puana 100.-TL ödeme alabiliyorsunuz. Bunun yanında sitenin düzenlediği kampanyalara dahil olarak ta ödül kazanma şansınız var.
Yani anket doldurarak para kazanmak için yapmanız gereken; Napolyon ve benzeri, olabildiğince çok anket sitesine kayıt yaptırıp onların size anket doldurmalarını beklemek. Günde iki üç anket alabilirseniz aylık kazancınız sizi tatmin edebilir.
Siteye Üye Olan Arkadaşlarımız Günde 2 Defa Sabah ve Akşam E-Postalarını Kontrol Etsinler.
E-Posta ve Telefon Numaranızı Onaylayınız.
Saygılar. Abdulkadir Erbek
xG1gLv.gif
Hoşgeldin Azgar.
WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.
Cevapla
#2
Teşekkürler
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi