wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

  • Battlefield

  • LoL - Project

  • Halo

  • Just Cause

  • Far Cry

  • Assassins Creed

  • The WitcherYouNow Nedir? YouNow Hakkında Bilmeniz Gerekenler

#1
younow-logo.png

Şimdilerde yeni trend olan Younow nedir? Younow'dan nasıl para kazanılır?

Öncelikle konuya Younow'un ne olduğuyla başlayalım.


Younow Nedir?

Younow, 2011 yılından beri yayın hayatına devam eden bir canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir.Kısa olay bu.Canlı yayın yapıyorsunuz ve takipçileriniz size bağış yapıyor ve para kazanıyorsunuz.Ülkemizde yeni yeni popülerleşmeye başlamıştır. Bana göre en büyük özelliği ise reklam olmaması.Sitenin kendi para birimi olan coin : video izledikçe , uygulamaya girdikçe , kişileri takip ettikçe kazanabileceğiniz bir para.Bu para kesinlikle gerçek parayla satın alınamıyor.Coinleri takip ettiğiniz yayıncıların yayınında kullanıp onların daha fazla üst sıralara çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.Birde barslar var bunu ise gerçek parayla satın alabiliyorsunuz.


Bars Fiyatları

Ads%c4%b1z.png

Türkiye'de en fazla bir yayında bars kazanan arkadaş ise Halil Söyletmez tam 300.000 bars.


Younow'dan para nasıl kazanabilirim?
Bunun gerçekleşmesi için öncelikle anlık +500 izleyiciye erişmeniz gerekmekte ve haftada en az 2 kez canlı yayın gerçekleşmeniz gerekmektedir. Eğer bu niteliklere sahibim diyorsanız başvuru forumuna buradan ulaşabilirsiniz.Partnerliğiniz kabul edildikten sonra size gönderilen barsların yarısı younow'a yarısı size geliyor.Yarısı mı? Çok fazla değil mi?E tabiki adamlar yarısını alacak reklamsız yayın yapıyorlar. Tek kazanç kaynakları burası.Younow'da nasıl izlenme sayısına erişebilirim?

Bunun için size önerilerimiz sosyal medya sitelerine çok iyi hakim olmanız ve özgün içeriğe sahip olmalısınız.Sitenin sol tarafında bulunan etiketler kısmınıda etkili kullanarak çok fazla takipçiye sahip olabilirsiniz. Diğer sosyal mecralarda fenomen haline gelmiş olan isimlerin daha çabuk izleyici kitlesine erişmeleri daha muhtemel bir durum.


Younow'a nasıl üye olunur?

Facebook,Twitter,Google ve İnstagram hesabınızı kullanarak Younow'a üye olabilirsiniz.Başka bir şekilde uygulamaya dahil olamıyorsunuz.


Younow'da nasıl hile yapılır?

Eskiden sistemde çeşitli buglar olsada şimdilerde uygulama geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya göre hiç bir açık yok.Younow'un bu konuda çok sıkı önlemleri var.Bizim tavsiyemiz hiç bir şekilde bu işlere bulaşmayın.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
#2
teşekkürler güzel bir konu
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.
Cevapla
#3
Rica ederim.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi