wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

  • Battlefield

  • LoL - Project

  • Halo

  • Just Cause

  • Far Cry

  • Assassins Creed

  • The WitcherWindows 10 İle Beklenen Yeni 'Kesin' Özellikler

#1
m8byEV.jpg

Microsoft, Windows 10 için öneri kutusu sunarak, Windows 10 Teknik Önizleme versiyonuna ne gibi yeniliklerin gelebileceğine dair bilgi toplamaya başladı. Dilerseniz siz de öneri kutusunda beğendiğiniz 20 favori özelliği oylayabilirsiniz.

Oylama bitmeden kesinleşmiş listeden bahsetmek de mümkün olmuyor. Fakat başlangıç menüsünün geri gelmesiyle Microsoft’un kullanıcı odaklı bir işletim sistemiyle döndüğünü söyleyebiliriz.

Microsoft’un listesinde en çok oy alan özelliklere, sırasıyla bir göz atalım:

Windows Gezgini için sekme açma özelliği
Windows Gezgini kullanıcılarına, internet tarayıcılarından alışılan kullanım çeşitliliğini sunacak olan bu özellik, Mac OS X’te uzun süredir var. Kullanıcılar, araç çubuğundaki bu görüntü kirliliğinin engellenecek olmasından dolayı en fazla bu özelliğe oy verdiler.

İşletim sisteminin Windows 10’a bedelsiz olarak yükseltimlesi
Bunun, en fazla istenen özelliklerden bir tanesi olması kimseyi şaşırtmadı. Fakat Windows Enterprise sürümüne geçişin mutlaka bedelli olması gerektiği savunuldu. Ayrıca Windows 7 ve daha eski işletim sistemine sahip olanların mutlaka paralı geçiş yapması gerektiği düşünülüyor.

Windows güncellemeleriyle yenilenen sürücü versiyonları
Daha rahat bir kullanım olmasından dolayı kullanıcılar, bu özellik sayesinde sahip oldukları tüm donanımlar için farklı farklı internet sitelerinde gezip uygun sürücüyü aramak zorunda kalmayacaklar.

Kontrol panelinin bilgisayar ayarlarıyla birleşmesi
Bu fikrin ortaya çıkmasının en önemli sebebi, daha etkin bir işletim sistemine kavuşma isteği. Tüm ayarlara ulaşılabilecek tek bir panelin kullanılması, muhtemelen daha kullanışlı olacaktır.

Dosya Gezgini’ndeki .rar, .7z ve .bz2 gibi dosyalar için destek
Windows kullanıcıları, bu dosyaları açabilmek için üçüncü parti yazılım kullanmak zorunda. Bu dertten kurtulmak amacıyla, başlıkta verdiğimiz dosyaların desteklenmesi, kullanıcıların en çok istediği özellikler arasında yer alıyor.

Windows 10’daki Aero temalı objelerin yeniden tasarlanıp yerleştirilebilir olması
Kullanıcılar, 4 binden fazla oy kullanarak farklı ikonlar ve objeler kullanarak işletim sistemlerini kendi kullanım alışkanlıklarına göre tasarlamak istediklerini belirttiler.

Daha iyi bir NotePad uygulaması
Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu, Note 8’in NotePad uygulamasını ilkel buluyor. Kullanıcılar, NotePad++ gibi daha modern bir arayüz kullanmak istediklerini belirtiyor.

Başlangıç ekranını kişiselleştirme
İşletim sistemine giriş yapıldığında, Windows 7 kullanıcıları, çıkan görüntüyü kişiselleştirebiliyordu. Microsoft, Windows 8’de bu özelliği kaldırdı ve kullanıcılar, yeni işletim sisteminde aynı özelliğin tekrar geri gelmesini istiyor.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi