wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

  • Battlefield

  • LoL - Project

  • Halo

  • Just Cause

  • Far Cry

  • Assassins Creed

  • The WitcherYoutube Video Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri [Hepsi]

#1
G7sEeJ1.jpg

YouTube Video İnceleniyor Sorunu ve Çözümü!

Arkadaşlar baslıkdada yazdığım gibi, YouTube'da bir video yüklediğinizde bu video inceleniyor yazısı hepimizin moralini bozuyor.

Şimdi size bu sorunu nasıl aşarız ve ben aşıyorum anlatayım.

Çözüm 1


1-Video yükleme ayarlarınız otomatikse, hani etiketler, para kazanma özelliği vs, bu otomatik ayarlarda video'dan para kazanma özelliğini devre dışı bırakın.
2-Videonuzu yükleyin, işlenmesi bitsin. Video işlenmesi bitmeden başka bir işlem yapmayın.
3-Video işlenmesi bitince, video'yu düzenle seçeneğine tıklayın, para kazanmayı aktif edin, değişiklikleri onaylayın. Video yöneticisine geçip aktif olmuş mu kazanma bakın. 100/85 olmuştur.

Ya olmadıysa, o zaman hemen Çözüm 2'deki yönergeleri deneyin bu kez muhakkak olacaktır.

Çözüm 2

1-Yukarıdakileri denediniz ve yine video inceleniyor yazısı mı var. Hemen inceleniyor butonunun üstüne tıklıyoruz.
2-Acilan sayfada "Videomdan para kazanmak istiyorum" yazısı yanındaki TİK işaretini DEAKTİF ediyoruz. Sayfayı F5 yapıyoruz ve geri AKTİF yapıyoruz.
3-Video yöneticisine geçiyoruz ve bakıyoruz videomuz, "Para Kazanılan" durumuna gelmiş mi ki gelmiştir.
4-Halen gelmedi mi,hiç dert etmeyin, Çözüm 2'deki ilk 3 maddeyi tekrar uyguluyoruz ve videomuz 1 belki 2. uygulamamızda kesinlikle "Para Kazanılan" duruma geliyor..


Videonun işlenirken takılması

İşleme süreleri orijinal videonuzun biçimine, dosya boyutuna ve yükleme trafiğine bağlı olarak büyük farklılıklar gösterir. Bu süre, birkaç dakika ile birkaç saat arasında değişir. Daha yüksek çözünürlük biçimlerinin daha yavaş görüntülenmesini de beklemelisiniz. Örneğin, 720p ve 1080p'nin görüntülenmesi 480p'den çok daha uzun sürebilir.

8 saatten sonra videonun yanında hala Yüklendi (işleniyor, lütfen bekleyin) durum mesajını görüyorsanız videoyu youtube'dan kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

Videonuzu şu şekilde kaldırabilirsiniz:

Masaüstünde: Yüklenenler'e erişin ve videonun altındaki Sil düğmesini tıklayın. Ardından tüm yükleme işlemlerini yeniden gerçekleştirin.

Mobil cihazlarda:
Rehber'den Yüklenenler bölümünü açın, video küçük resminin yanındaki menü simgesine  dokunun ve Sil'i seçin. Ardından dosyayı tekrar yükleyin.

Yükleme sırasında videonun takılması
Yükleme süreleri; videonuzun biçimi, dosya boyutu, İnternet bant genişliği ve yükleme trafiği gibi etkenlere bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Bu süre, birkaç dakika ile birkaç saat arasında değişebilir. Video yükleme işleminin çok uzun sürdüğünü veya videonuzun yükleme sırasında takıldığını düşünüyorsanız şu sorunlardan bazılarını yaşıyor olabilirsiniz:

Dosya türü ve boyutu: Sadece klibin uzunluğunu değil, aynı zamanda yüklemeye çalıştığınız dosyanın türünü ve boyutunu da dikkate alın. Videonuzun boyutu, dosya türüne ve video biçimine göre belirlenir. Yüklemelerinizi hızlandırmak için videolarınızı şu önerilen biçimlerden birinde kodlamanız tavsiye edilir.

Yavaş İnternet bağlantısı: İnternet bağlantınızı kontrol edin. Video yüklemelerinin uzun sürmesinin temel nedenlerinden biri de İnternet bağlantınızın çok yavaş veya kararsız olmasıdır.

Yoğun yükleme trafiği: Videolarınızı yoğun bir zamanda yüklüyor olabilirsiniz. En yoğun saatlerde İnternet Servis Sağlayıcı'nızın yükleme trafiği oldukça yüksek seviyelere çıkabilir ve bu nedenle videonuzun YouTube'a yüklenme işlemi daha uzun sürebilir.

Düzenleme ve Toplama: Edward / WTSupport
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi