wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

• Battlefield

• LoL - Project

• Halo

• Just Cause

• Far Cry

• Assassins Creed

• The Witcher

S.MoD Bşavurum

Adım: Nuri
Soyadım :Ergin
Neden Burdayım:Forum Ortmı Güzel Ve Yetkili Olmak Anlatılmaz Yaşanır ! İyi arkdaşlıklar kurdum bşde sohbet paneli eklense ohh keyfimm miss !
mdw7w.png

oops :hyr: mesaj / konu sayın yetersiz.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
kaç mesaj lazım reiz
mdw7w.png

sana 100 olur. o da güzel hatrına :DD Kahkaha Kahkaha Kahkaha
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
saolasın kardeşim hemen kasıyom
mdw7w.png

Tamam da konu açan arkadaşımızın 37 mesajı gözüküyor ama MODERATÖR seviyesinde şu an.Böle olursa haksızlık olur.O zaman beni de yap DENEME MODERATÖR.
vv4cs.png

mdw7w.png

Sisteme göre zaten 30 mesajda moderatör olursun. onun 37 mesajı var. sorun nerede?
logo.png

Ara

Oops.Özür dilerim ben yetkili alımları konusuna bakmayı untmuşum.(bu sitede daha yeni olduğum için)
vv4cs.png

mdw7w.png

Sorun Değil Mutlu
logo.png

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi