wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

  • Battlefield

  • LoL - Project

  • Halo

  • Just Cause

  • Far Cry

  • Assassins Creed

  • The WitcherGoogle Pagerank Nedir?

#1
pagerank.gif

Pagerank, Google’ın web sitelerimizi derecelendirme sistemidir. Sitelerimizin içerik, ziyaretçi sayısı ve tasarım(sitemizin görünümü) kalitelerine göre Google tarafından 10 üzerinden verilen puanlama sistemine denir.

Pagerankı Yükseltmenin Yolları Nelerdir?

1) Yeni sitelerinizi http://googleping.com , google webmasters tools, dizin vb sitelere kaydederek arama motorlarına ve dizinlere başvurusunu yapabilirsiniz

2) Sitelerinize veya Bloglarınıza özgün içeriği olan kaliteli yazılar giriniz.

3) Eğer imkanınız oluyorsa bloglarınıza her gün düzenli yazı eklemeniz gerekmektedir. Eğer düzenli yazı ekleyerek bu işi sürdürürseniz Google sitenizi dakikalar içinde indexler ve buda sitenizi üst sıralara tırmandırıp pagerankınızı artırmaya yaramaktadır. Aynı Görevi Forumlarınıza konu ekleyerek yapabilirsiniz.

4) Açtığınız konu veya yazdığınız yazı ile ilgili olarak linkinizi makalelerde veya sosyal ağlarda paylaşmak sitenize çok iyi bir katkı sağlayacaktır.

5) Yazılarınıza veya konularınıza resim veya video eklemeye özen göstermelisiniz. çünkü görsellik yoksa o yazıda hitte azdır.

6) Arama motorlarında arama yaparken hangi kelimelerde aranma hacminin geniş olduğunu göz önünde bulundurun.Yazınızın veya konunuzun başlığınıda arama motorlarında ne olarak atanacağını göz önünde bulundurarak başlığınızı seçin. Google Trends uygulamasını kelimelerin aranma hacmini bulmak için kullanabilirsiniz.

7) Sitenizdeki eski yazıları veya eski konuları sık sık güncellemeye çaba gösterin mümkünse onlara yorum veya cevap almaya çalışın çünkü her yorum bir indextir. her indexte googleda +1 puan demektir

8) Sitelerinizi arama motorları için optimizasyonlarını yapmayı ihmal etmemelisiniz. Optimizasyon yani(S.E.O) sitelerinizi en olumlu etkileyen faktörlerden biridir. Bu optimizasyon işlemleri gerek profesyonel firmalar gerekse bireysel olarak yapılabilmektedir.Sitenizin görünümü, başlığı, anahtar kelimeleri, etiketleri, fontları vs. seo’ya uygunluğuna dikkat etmeniz gereken ilk hususlardandır.

9) Sitenizde yayınlamak istediğiniz konu veya yazmak istediğiniz yazı hakkında bol bol yazı ve içerik okuyun bu sayede kullanıcılarınıza daha kapsamlı ve özetsel bir anlatım verebilirsiniz.

10) Pagerankı yüksek olan sitelerle backlink çalışması yapmalısınız. Düşük pageranklı (0-1) sitelerden onlarca link almak yerine, pagerankı yüksek olan (6-7) sitelerden 1 link almak daha faydalıdır. Sitenize Reklam Alanları Ekleyin ve Hit'i Yüksek Sitelerden Reklam Alın - Verin. Bu Her İki Site İçinde Etkili Bir Yöntemdir.

Anahtar Kelimeler: 10 adımda pagerank yükseltme, backlink faydaları, google, google pagerank, google pagerank nedir, on adımda pagerank yükseltme yolları, pagerank nedir, pagerank yükseltme, pagerank yükseltme yolları, pagerank yükseltmenin faydaları, mybb forumlarınızı googlede yükseltmek, mybb forumlarınıza backlink faydaları
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Cevapla
#2
Teşekkürler.
<iframe src="http://ask.fm/widget/f55f6406a07ca56e4a54c342af1ce5e07a2e9d55?stylesheet=medium&fgcolor=%23000000&bgcolor=%23EFEFEF&lang=17" frameborder="0" scrolling="no" width="180" height="275" style="border:none;"></iframe>
Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi