wtspfrm | torrent oyun indir, full oyun indir, zamunda torrent

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
Anasayfa
Oyun Seç
  • GTA V

• Battlefield

• LoL - Project

• Halo

• Just Cause

• Far Cry

• Assassins Creed

• The Witcher

BlackBox Nedir?

blackbox_logo_-_4.png

Black box Repack oyunlarda , sadece ingilizce dışındaki diller oyundan atılır , oyunun videolarına veya ses dosyalarında bir eksiltme söz konusu olmaz.

Özel bir sıkıştırma tekniği kullandıkları için boyutları 3 de 1 oranında küçültürler.(Bu oran oyundan oyuna değişir.)

Bu sıkıştırma yöntemi her ne kadar indirken güzel olsada bilgisayara oyunu yüklerden normal kurulumun 3 , 4 katı uzun sürede bilgisayara oyunu kurar.

Crack olayına gerek kalmaz kendisi otomatik crackler.

Kısaca BlackBox İndirdiğiniz Oyunlarda Boyut Düşer, Kurulum Uzar.

Not: Oyundan Oyuna Değişimler Olabilir. Örneğin PES, FIFA Gibi Oyunların Spiker Dosyaları Olmayabilir..
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
BlackBox kullandım fakat (bence) en güvenilir ve en iyisi Reloaded.
Samwell_profile.png
(18-03-2014, 08:12 PM)Oxoxza Nickli Kullanıcıdan Alıntı: BlackBox kullandım fakat (bence) en güvenilir ve en iyisi Reloaded.

Bende Kullandım. Hatta Şuan Call of Duty: GHOST [BlackBox] İndiriyor.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Teşekkürler.
DİKKAT ET ! WTSUPPORT KAFA YAPAR !

DİKKAT ET ! WT SUPPORT KAFA YAPAR !

Rica ederim.
logo.png

Ara
GRID 2 yi kurdum blackbox bence bi sıkıntı yok bayağıda güzel cd den kurdum ben 2 dakikaya yakın bir sürede tamamlandı.
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.
BlackBox'un en sevdiğim yönü dosyanın boyutunu düşürmesi :D
logo.png

Ara
aynen bende :D
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi